Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Raieõigus Jõe kinnistu

Lühitutvustus:

Enampakkumisel müüakse kasvava metsa raieõigus Pärnu maakonnas, Lääneranna vallas, Esivere külas, 8,3 ha lageraiet, kogumahuga 1352 tihumeetrit.

ALGHIND 29 000 (kakskümmend üheksa tuhat) eurot.

Tegemist on piirhinnaga oksjoniga. Müüjal lasub müügikohustus üksnes juhul, kui pakkumine on võrdne piirhinnaga või ületab seda; samas võib Müüja vastu võtta alla piirhinda jääva pakkumise.

Piirhind on avalik, piirhinna info on nähtav sisselogides oksjoni detailinfo alt.

 

Oksjoni algus: 20.11.2020 08:00
Oksjonil osalemise sooviavalduse esitamise lõpuni on:
Oksjoni lõpp:
04.12.2020 11:00
(lõpuni on aega ~ 1 tund, 36 minutit)
Eritingimused:

Kasvava metsa raieõiguse müügileping on lisatud oksjoni dokumentatsiooni juurde. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et ta on nõus kasvava metsa raieõiguse lepingu vormiga ja selles sätestatuga. Kasvava metsa raieõiguse müügileping tuleb sõlmida hiljemalt 5 (viie) tööpäeva jooksul peale enampakkumise lõppu. Juhul, kui ostja ostuhinda 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist ei ole täielikult tasunud on Müüjal õigus lepingust taganeda ilma täiendavat lepingu täitmise tähtaega andmata.

Oksjonil osalemise sooviavaldus tuleb esitada hiljemalt 30 minutit enne oksjoni lõppu (26.10.2020 kell 10.30).

Alghind:
29 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
Hind hetkel: 29 000 €