Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

UUSARENDUSPROJEKT

Lühitutvustus:

Enampakkumisel müüakse uusarendusprojekt Saare maakonnas, Saaremaa vallas, Upa külas, Kuressaare linnast 2,9 km kaugusel.

Müüdav arendusprojekt asub väga kiiresti arenevas piirkonnas, on kehtestatud detailplaneeringu ning kõrghaljastusega.

Müüdav uusarendusprojekt piirneb Kaarli tee uuselamute asumiga, millest suur hulk majadest on tänaseks kas juba valminud või valmivad peagi.

Detailplaneering koosneb 54 katastriüksusest; mille kohaselt on ette nähtud 46 elamumaa krunti, lisaks 1 ärimaa katastriüksus,  1 üldkasutatava maa katastriüksus ning 6 katastriüksust on ette nähtud juurdepääsuteedeks (transpordimaaks). 

ENAMPAKKUMISE ALGHIND ON 640 000 (KUUSSADA NELIKÜMMEND TUHAT) EUROT!

Lubatud on esitada alla alghinda jääv pakkumine.

Müüjal lasub müügikohustus üksnes juhul, kui pakkumine on võrdne alghinnaga või ületab alghinda, samas Müüja võib vastu võtta alla alghinda jääva pakkumise, teavitades enda vastavast otsusest 72 tunni jooksul alates oksjoni lõppemisest. 

 

Oksjoni algus: 01.01.2022 16:00
Oksjonil osalemise sooviavalduse esitamise lõpuni on:
Oksjoni lõpp:
18.01.2022 13:00
(lõpuni on aega ~ 1 päev, 11 tundi)
Eritingimused:

Oksjonil osalemise sooviavaldus koos automaatpakkumisega tuleb esitada mitte hiljem kui 30 minutit enne oksjoni lõppu.

Oksjoni võitja kohustub ostu-müügi ning asjaõiguslepingu sõlmima hiljemalt 30 tööpäeva jooksul peale oksjoni lõppu.

Peale oksjoni lõppu kohustuvad enampakkumise Võitja ja Müüja allkirjastama müügitehingu tingimuste dokumendi, mille oksjoni Korraldaja edastab notaribüroole lepingu ettevalmistamiseks.

Ostu-müügisumma tuleb Ostjal kanda enne tehingu sõlmimist notari deposiitkontole.

Deposiitkontole kantud ostusumma kantakse Müüjale välja 3 pangapäeva jooksul peale "plommi" kontrolli, ostu-müügi ja asjaõiguslepingu esitamist kinnistusosakonnale ning tingimusel, et kinnistusosakonnale pole esitatud ühtegi teist kinnistamisavaldust.

Kõik kinnistu ostu-müügi ning asjaõiguslepingu sõlmimisega seotud kulud (notaritasu ning riigilõivu) kohustub Ostja enda kanda võtma. 

Alghind:
640 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit